Zapraszamy do polubienia naszej facebook'owej strony i obserwowania bieżących wydarzeń z naszego ośrodka! 
https://www.facebook.com/grupalanczyk/

Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem kursu na kat. B zapraszamy do ośrodka po szczegółowe informacje.

Zapraszamy wszyskich zaiteresowanych do ośrodka chcących rozpocząć kurs na kat. B by zapoznać się z naszą ofertą. 

Rusza nabór na czerwcowy kurs, wszystkich zainteresowanych zapraszamy po informacje do Ośrodka. Planowany start. 27 czerwca.

Wszytskich zainteresowynych rozpoczęciem kursu na kat. B zapraszamy po szczegółowe informacje do naszego Ośrodka. 

Ruszyła kolejna rekrutacja na kurs kat.B! Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po szczegółowe informacje do Ośrodka oraz na stronę naszego Facebook'a https://www.facebook.com/osm.lanczyk/.

Informujemy, że kurs kat. B prawa jazdy rozpoczyna się  8.03. (środa). Zapraszamy do Ośrodka jak i na naszą stronę Facebook'a!

Rozpoczynamy rekrutację na kurs kat. B. Wszystkich zainteresowanych rozpoczęciem szkolenia zapraszamy do Ośrodka po szczegółowe informacje.

Zapraszamy wszystkich obecnych i przyszłych kursantów na zajęcia z I Pomocy, które odbędą się w dniu 15.02.2017 o godzinie 16.00 w Ośrodku. Zainteresowanych rozpoczęciem kursu zapraszamy wcześniej do Ośrodka.

Zachęcamy Państwa do skorzystania z alternatywnego sposobu nauki tzw. E-learning. Metoda ta pozwala na naukę w dowolnym miejscu i o każdej porze, jej jedynym ograniczeniem jest dostęp do internetu. W celu uzyskania dokładnych informacji zapraszamy do ośrodka.